Panç Fidancılık olarak tüm fidan çeşitlerimizi (ceviz fidanı ve badem fidanı) kendimiz üretiyoruz ve amacımız fidan dikmek isteyenlere doğrudan satış yaparak aracıları ortadan kaldırarak fiyatlarımızı makul düzeyde tutmaya çalışmaktır. Kaliteli fidanlarımızı müşterilerimize en uygun fiyata ulaştırabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Fidanlarımızın fiyatlarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

BAYRAM PANÇ - 0532 6443586 – ŞENOL ÇAVUŞ - 0530 645 07 00 

Ofis Telefon / Faks : 0266 714 73 23

Satışını yaptığımız fidan çeşitlerinin listesini aşağıda görebilirsiniz. Fidanlarımızın tamamı sertifikalıdır. Fiyatları diğer satıcılarla karşılaştırdığınızda aradaki farkı göreceksiniz.

Ceviz Fidanı Çeşitlerimiz:

Yabancı Ceviz Fidanı Çeşitlerimiz
Chandler - Fernette - Fernor - Pedro  

Yerli Ceviz Fidanı Çeşitlerimiz
Şebin - Bilecik - Kaman 1

Badem Fidanı Çeşitlerimiz:
Nonpariel - Teksas - Ferragnes - Tuono - Ferrestar - Ferraduel

SİPARİŞLERİNİZ İLE İLGİLİ NOTLAR:

  • Kargo ücreti alıcıya aittir.
  • Tüplü fidanlar kargo ile gönderilememektedir.
  • Tüplü fidanlarımızın satışı bütün yıl boyunca devam etmektedir.
  • Köklü fidan satışlarımız Kasım ayında başlar,20 Mart’ta biter. Sipariş vermek için fidanların fiyatının en az 1/4 ünü bankaya kapora olarak yatırmanız, kalan bölümünü fidan tesliminden önce bankaya veya posta çeki hesap numarasına havale etmeniz gerekmektedir.
  • Tarım Bakanlığınca 10 dekar ve üzeri alana fidan diken kişiye verilen 1 dekara 100 TL desteğin bütün evrakları tarafımızca hazırlanacaktır. Fidan sökümlerimiz başlamış olup fidanları isteğe göre 24 saatte teslim ediyoruz.
  • Tüplü fidanlarımızın boyu çeşidine göre ortalama 50 cm,köklü fidanlarımızın boyu ortalama 1 metre ile 1.60 cm arasındadır.