Fernette Fidanı

Fernette ceviz fidanı, ceviz ağacının bir çeşididir. Bu ceviz fidanı, diğer ceviz fidanlarından daha küçük olması nedeniyle evlerde ve bahçelerde yetiştirilebilir. Fernette ceviz fidanı, aşılı olarak yetiştirilebilir ve bu, cevizin daha güçlü ve sağlıklı bir ağaç olmasını sağlar. Fernette ceviz fidanı, genellikle ılıman iklimlerde yetiştirilir ve ağacın yetiştiği yere göre farklılık gösterir. Ceviz ağacı, çok […]
Fernette ceviz fidanı

Fernette ceviz fidanı, ceviz ağacının bir çeşididir. Bu ceviz fidanı, diğer ceviz fidanlarından daha küçük olması nedeniyle evlerde ve bahçelerde yetiştirilebilir. Fernette ceviz fidanı, aşılı olarak yetiştirilebilir ve bu, cevizin daha güçlü ve sağlıklı bir ağaç olmasını sağlar. Fernette ceviz fidanı, genellikle ılıman iklimlerde yetiştirilir ve ağacın yetiştiği yere göre farklılık gösterir. Ceviz ağacı, çok yıllık bir ağaçtır ve uzun ömürlü olması nedeniyle, ceviz fidanı satın alırken dikkatli olunması önerilir.

Fernette Ceviz Fidanı Franguetta X Lara melezidir. Fransız orjinli verimli bir çeşittir. Geç çiçeklenir. Fernor Ceviz Fidanının ile tozlayıcısıdır. Karasal iklimin hakim olduğu ekolojilere tavsiye edilmelidir.

WhatsApp Desteğe Hoşgeldiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek