" alt="Kurumsal">

Kurumsal

Panç Fidancılık 1990’lı yılların başından itibaren aşılı ceviz ve badem fidan üretimine başlayan firmamız; günümüze kadar sürdürdüğü istikrarlı ve kaliteli üretim ile alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Ülkemizde ilk ceviz fidanı ihracatını yapan firmayız. Firmamızın aşılı ceviz ve badem fidanı üretiminde birinci önceliği; fidanların her türlü hastalık ve zararlıdan uzak olması ve çeşitlerinin ismine doğru […]
Panç Fidancılık

1990’lı yılların başından itibaren aşılı ceviz ve badem fidan üretimine başlayan firmamız; günümüze kadar sürdürdüğü istikrarlı ve kaliteli üretim ile alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Ülkemizde ilk ceviz fidanı ihracatını yapan firmayız. Firmamızın aşılı ceviz ve badem fidanı üretiminde birinci önceliği; fidanların her türlü hastalık ve zararlıdan uzak olması ve çeşitlerinin ismine doğru olması standartlara uygun olmasıdır. Bu temel ilkelere bağlı olarak günümüzde 300.000 aşılı ceviz ve 100.00’in üzerinde de badem fidanını açık köklü ve tüplü olarak üretip gerek yurt içi, gerekse yurt dışına pazarlayarak ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız.

Fidan talebinde bulunan üreticimizin arazi yapısı teknik elemanlarımız tarafından incelenmekte, yöre için en uygun ceviz ve badem çeşitleri belirlenmekte gerek dikim öncesi gerekse dikimi izleyen dönemlerde teknik destek verilmektedir.Ülkemizin ceviz ve badem meyvesi meyvesi ithal edem konumdan bu ürünleri dış pazara satabilen konuma gelmesi konusunda yoğun çaba gösteren firmamız bu türlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Bu çevrede günümüzde en karlı meyvecilik yatırımı konumunda olan ceviz ve badem üretiminin en verimlisi, iç ve dış pazarların talep ettiği kaliteli ve standart çeşitleriyle yapılması çok önemlidir.Ceviz üretiminde dünyada en çok talep gören başta Chandler, Fernor ve Fernette gibi çeşitleriyle, yerli çeşitlerinden ise Bilecik, Şebin ve Yalova çeşitleridir.

Bademde ise geç çiçeklenen Ferragnes, Ferraduel, Lauranne ve Tuono çeşitleri ile ılıman bölgeler için önerdiğimiz Nonpareil, Teksas(Mission) ve Carmel çeşitleridir.

* Dikeceğiniz fidan ve çeşidini seçerken bulunduğunuz bölgeye en uygun fidanı seçmenizde yardımcı oluyoruz,
* Fidanlarımızı kendimiz ürettiğimiz için fiyatlarımızı makul tutuyoruz,
* Devlet desteklemesini almanız için gereken evrakları sizin için hazırlıyoruz,
* Fidan siparişlerinizi özenle paketleyerek kargo şirketleriyle size çok uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz,
* Fidanlarınızı dikerken size yardımcı oluyoruz ve ileride en iyi verimi alabilmenizi sağlıyoruz

Müşterilerimiz bizim için değerlidir, bizimle bir kez alışveriş yapan müşterilerimizin uzun yıllar boyunca her zaman tekrar bizi tercih etmelerinin sebebi şudur:
“Kendi bahçemize layık görmediğimiz hiçbir fidanı asla müşterilerimize göndermeyiz.” Danışın yardımcı olalım, bize istediğiniz zaman telefon ile ulaşabilirsiniz…

WhatsApp Desteğe Hoşgeldiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek