Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

SERTİFİKALARIMIZ Fidanda Güvenilir İsim… Ceviz Fidanı satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de sertifikadır. Devlet desteklemesinden faydalanabilmeniz için aldığınız fidanların sertifikalı olması gerekmektedir, ayrıca fidan sertifikalarının da size fidanları satan kişiye yada kuruma ait olduğuna da dikkat edilmelidir.Panç Fidancılık olarak bizim müşterilerimize sattığımız fidanlarımızın tamamı sertifikalıdır ve devlet desteklemesine tabidir. Bazı sertifikalarımızın örneklerini ve […]

SERTİFİKALARIMIZ

Fidanda Güvenilir İsim…

Ceviz Fidanı satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de sertifikadır. Devlet desteklemesinden faydalanabilmeniz için aldığınız fidanların sertifikalı olması gerekmektedir, ayrıca fidan sertifikalarının da size fidanları satan kişiye yada kuruma ait olduğuna da dikkat edilmelidir.
Panç Fidancılık olarak bizim müşterilerimize sattığımız fidanlarımızın tamamı sertifikalıdır ve devlet desteklemesine tabidir. Bazı sertifikalarımızın örneklerini ve sertifika belgelerimizi de aşağıda bulabilirsiniz.

WhatsApp Desteğe Hoşgeldiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek